Možnosti jak ušetřit při narození miminka

25. 10. 2012, Příprava na miminko

Možnosti jak ušetřit při narození miminka

Příchod nového člena rodiny umí hodně zahýbat rodinným rozpočtem.

Něco stálo těhotenské oblečení a v domácnosti chvíli chyběl příjem těhotné ženy. Pravda, od 6. týdnů před plánovaným narození miminka bude matka dostávat cca 70% platu a pak podle toho, jak dlouhou zvolí rodičovskou dovolenou, pokud 3 roky, bude dostávat 7 600 Kč měsíčně.

A miminko má své další potřeby. Obzvlášť pokud je to Vaše první miminko, čeká Vás koupě kompletní výbavičky, plínek, kočárku, autosedačky, bepanthen, čepičky, atd.

Dá se říci, že narození miminka je situace, kdy se hodí každá koruna.

Jednou z možností jak něco ušetřit je zažádat o slevovou kartu Lyoness a využít jí.
Pozor: tento článek je pouze osobním názorem, není oficiálním vyjádřením firmy Lyoness, oficiální stránky jsou ZDE.

Například chcete dostat část peněz zpět a nakoupit u Mall.cz. Navštívíte stránky Lyoness.cz, přihlásíte se a vstoupíte v tomto případě na prezentaci firmy MALL.cz na stránkách Lyoness.cz.

Pokud máte "normální" nastavení počítače, jak se píše na výše uvedené stránce, tedy nemáte vypnuté tzv. cookies, vstoupíte přes link na stránce na web Mall.cz a provedete nákup.

Za několik hodin až dní se v tomto konkrétní případě na Vašem Nákupním kontě u Lyoness objeví 1% částky, za kterou jste nakoupili. U jiných partnerů může být procento 1%, nebo 2%. Jakmile dosáhne částka na Vašem tzv. Nákupním kontě 320 korun, peníze Lyoness zašle na Váš účet u banky.

Vydání karty je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Ano, můžete být aktivnější, ale pro vlastní nakupování stačí mít kartu a nakupovat třeba na internetu, nebo v kamenných obchodech.

Pokud máte zájem o více informací, můžete napsat na e-mail info@narozeni.cz, který není mailem společnosti Lyoness, a není s ní nijak provázaný.

Pokud máte zájem o oficiální informace, napište na oficiální mail servicecenter@lyoness.cz. Veškeré informace na této stránce jsou pouze osobními názory a nejsou oficiálními informacemi společnosti Lyoness, oficiální informace jsou na www.lyoness.cz.

P.S. A neoficiálně - slevy můžete v současné době stejným způsobem čerpat i při nákupu i u jiných partnerů Lyoness - například na Slevomat.cz.

Dotazy z poradny

Otázka - co s sebou

Dobry den chtela jsem se zeptat kdyz jdu na zatezovi test mam si vzit sebou veci ktere mam pripraveny do porodnice dekuji za odpoved

, Krásná Lípa , 29.01.2013
Odpověď

Milá Petro, nevím úplně přesně, na jaký zátěžový test máte namířeno - glukózový? Nebo oxytocinový? Pokud už se blíží Váš termín porodu, klidně si tašku můžete vzít s sebou, ale určitě bude stačit,...

Petra Sovová , 31.01.2013
Otázka - Překlenutí doby mezi RD a MD

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak je to, když mi rodičovská dovolená končí na konci ledna, ale chtěli by jsme druhé miminko. V tuto chvíli ještě nejsem těhotná, což znamená, že by mezi koncem...

, Kladno , 25.05.2012
Odpověď

Pokud máte pracovní poměr na dobu neurčitou a tento pracovní poměr stáletrvá, pak jste z titulu zaměstnání v tomto  pracovním poměru účastnanemocenskéhopojištění a tedy splníte pravděpodobně...

Petra Sovová , 26.07.2012
Zobrazit celou poradnu

Firmy z této oblasti

O nás

Internetové stránky narozeni.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když se narodí dítě.

více

Vyhledávání

Kalkulačky

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
banner
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.narozeni.cz pište na info@narozeni.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference