Dárky pro rodiče, dárky pro miminko

11. 12. 2011

Jaký dárek pro rodiče a miminko?

Příchod nového človíčka na svět je vždy velký důvod k oslavě. Poděkování patří nejen mamince, ale pochopitelně i tatínkovi a miminku. Všem by jste rádi udělali radost a přemýšlíte jaký koupit vhodný dárek. Nabídka dárku jak pro rodiče tak i pro miminko je v dnešní době opravdu velmi široká. Zálěží na Vás osobně v jakém poměru jste k rodině a skrze náklady, kolik jste ochotni do dárku, který jistě potěší investovat.

Pokud zamýšlíte dražší dárek např.kočárek, postýlku atd..doporučujeme se vždy poradit s nastávající maminkou, která má veškeré přípravy ve své režii.

Oblíbeným dárkem pro miminko jsou hračky. Při výběru hračky dávejte zvýšený pozor na označení věku, pro který věk je jaká hračka vhodná! Certifikace hraček pro nejmenší je náročná a výrobci či dovozci často sázejí na to, že podrobné a důležité  informace zákazník přehlédne.

Častým dárkem pro miminko, který vždy potěší je kojenecké oblečení. Všechna ta trička, overaly či ponožtičky s obrázky vypadají tak roztomile. Při výběru myslete na to, že miminko rychle roste a je vždy lepší koupit větší velikost, která vydrží déle.

Jste-li novopečeným tatínkem, nezapomeňte poděkovat partnerce, jistě ji dárek od Vás potěší.. Tradice praví - darovat šperk, ale výběr dárkuje je samozřejmě na Vás a né každá tradice se musí dodržovat! Tatínek uváží sám, co partnerce dle jejího vkusu udělá radost a potěší.

Přejeme štastnou ruku ve výběru dárků jak pro rodiče tak i miminko!

Tipy na dárky v sekci : dárky pro maminku

 

<< předchozí krok  

O nás

Internetové stránky narozeni.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když se narodí dítě.

více

Vyhledávání

Kalkulačky

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
banner
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.narozeni.cz pište na info@narozeni.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference